İnşaat sektöründe çalışmalarına 1983 yılında CEYHAN Mühendislik olarak başlayan ve 1985 yılında KEY PROJE İNŞ. SAN. TİC. LTD. ŞTİ. unvanı ile devam eden firmamız 35 yılı aşkın süredir sektöre hizmet vermektedir. Geniş proje deneyimi, yenilikçi, gelişime açık bakış açısı, çalışkan yapısı ile ekonomik, zamanında ve kaliteli tasarım çözümleri üretmektedir.

Toplu konut projeleri, siteler, alışveriş merkezleri, otel yapıları, tünel kalıp yapılar, ardgermeli büyük açıklıklı yapılar, yüksek katlı konut ve ofis yapıları, hastaneler ve askeri tesisler gibi çok geniş kapsamda tamamlanmış ve devam eden projelerimiz bulunmaktadır. Özellikle tünel kalıp yapıların, sistemin ülkemizde kullanılmaya başlanıldığı ilk günden beri tasarımlarında görev almış bir firma olarak, oluşturduğumuz projeler ile diğer projelere örnek teşkil etmiş, sektörde tünel kalıp standardının belirlenmesine fayda sağlamıştır.

İçeriği, ihtiyaçları ve tasarımı birbirinden farklı birçok projede tecrübe kazanmış deneyimli personel, işin her safhasında isteklerinize cevap verebilen, projeye hâkim, projenin detaylarını ve inceliklerini bilen kişiler tarafından yönetilmektedir. Tecrübeli kadrosu ile avan proje aşamasından itibaren tasarım ve uygulamada çıkabilecek aksaklıklar öngörülerek çalışılmakta, proje süresince tüm disiplinlerin koordineli ve akıcı işlemesi sağlanmaktadır.

İnşaat sektörünün gelişen yapısı içerisinde yenilikleri takip ederek, bu yenilikleri, araçları ve yöntemleri en uygun şekilde projelerine aktararak, tasarımı ve imalatı destekleyen çözümler hazırlanmaktadır. Bu kapsamda yapıların teknik çizimlerinin ve modellerinin oluşturulmasında BIM tabanlı çözümleri 2012 yılından bu yana projelerinde kullanmaktadır.

KEY PROJE yurt içi ve yurt dışı birçok büyük projede rol almış tecrübeli kadrosu, teknik ve teknolojik altyapısı ve kaliteli hizmet anlayışı ile sektördeki büyük firmaların tercih ettiği bir marka olmuştur. Uzun yıllar çalışmalarını bizimle sürdürmeyi tercih eden değerli iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Erol CEYHAN
İnş. Yük. Müh.
Şirket Müdürü